Harcerskie odwiedziny w hospicjum

Nowości

Autor

Sekretariat Parafii
Sekretariat Parafii
tel. 15 823 17 67

W ramach parafialnej edycji “Adwentowego Kosza Dobroci” Harcerze z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowskiej Woli wraz ze swoim opiekunem Ks. Kamilem Dziurdziem odwiedzili Podopiecznych hospicjum św. Ojca Pio. W spotkaniu również wzięli udział Ks. prał. dr Jan Biedroń – kierownik hospicjum, Pani Maria Walczyna – zastępca kierownika oraz kadra medyczna.

Wspólne kolędowanie, przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju oraz przygotowanych paczek były radosnym akcentem tegorocznego adwentu. Ks. prał. dr Jan Biedroń na zakończenie spotkania podziękował przybyłym Gościom za włączenie się w dzieła miłosierdzia wobec chorych i cierpiących.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img