Dzieci otrzymały poświęcone modlitewniki

Nowości

Autor

18 lutego 2024 roku w I niedzielę Wielkiego Postu, o godzinie 10:00, w naszej parafii, miało miejsce uroczyste wydarzenie, które stanowiło ważny krok w duchowej drodze dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Poświęcenie książeczek do nabożeństwa, któremu towarzyszyła atmosfera skupienia i radości, było niezwykłą chwilą zarówno dla dzieci, jak i dla całej wspólnoty parafialnej. Modlitewniki będą stanowiły nie tylko praktyczne narzędzie do modlitwy i duchowego wzrostu, lecz także symbol zaangażowania w życie religijne oraz głębokiego zrozumienia wartości wiary.

Ksiądz Proboszcz, przypomniał dzieciom o znaczeniu sakramentu, który przyjmą w najbliższych miesiącach, a także o konieczności pielęgnowania relacji z Bogiem poprzez modlitwę i praktykę wiary. Następnie na zakończenie Mszy Świętej Ks. prał. Jan Biedroń dokonał poświęcenia książeczek, błogosławiąc je jako środki do głębszego zbliżenia się do Boga.

Wydarzenie to nie tylko było momentem zakończenia jednego etapu, ale również początkiem nowej, głębszej relacji z Bogiem dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img