Duszpasterska wspólnota w jedności i modlitwie

Nowości

Autor

Spotkanie kapłańskie, które odbyło się 1 czerwca w czwartek o godzinie 20:00 w Tarnobrzegu-Serbinowie, było wyjątkowym momentem dla lokalnej wspólnoty duszpasterskiej. W święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, księża zebrali się, aby modlić się i podzielić swoimi doświadczeniami.

Rozpoczęcie spotkania stanowiła modlitwa adoracyjna, poprowadzona przez ojca duchownego dekanatu O. Karola Wielgosza OP. W atmosferze skupienia, kapłani oddawali cześć Najświętszemu Sakramentowi, zbliżając się do Boga i prosząc o Jego błogosławieństwo.

Następnie Ksiądz Dziekan Adam Marek poruszył kwestie związane z życiem diecezji i duszpasterstwem. Przedstawił również plany na przyszłość oraz zachęcił do współpracy i wzajemnego wsparcia w posłudze duszpasterskiej.

Spotkanie kapłańskie w dekanacie Tarnobrzeg stanowiło ważne wydarzenie. Duszpasterska wspólnota zyskała nowe impulsy i wskazówki, które przyczynią się do dalszego rozwoju i owocnej posługi dla wiernych diecezji.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img