Dekoracja prezbiterium z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Nowości

Autor

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiającej wystrój prezbiterium kościoła z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Również w tym roku dekoracje są wyjątkowo piękne i pełne symboliki.

Wspaniałe kompozycje kwiatowe, misternie wykonane strojenie ołtarza, a także artystyczne elementy zdobiące wnętrze świątyni są hołdem złożonym Matce Bożej, a jednocześnie doskonałym przykładem zdolności artystycznych i kreatywności osób zaangażowanych w dekorację świątyni.

Wieniec dożynkowy, umieszczony w prezbiterium na uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, stanowi piękny symbol wdzięczności za tegoroczne plony i jest wyrazem czci złożonym Matce Bożej, opiekunce rolników i wszystkich, którzy pracują na roli.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img