Chór Tarnobrzeski – Kolędy wybrzmiały w naszej świątyni

Nowości

Autor

W niedzielę, 15 stycznia 2023 roku w naszej parafii gościliśmy Chór Tarnobrzeski, który pod dyrygenturą P. Anety Surowiec zaprezentował szeroki repertuar kolęd i pastorałek, od tych tradycyjnych po nowoczesne aranżacje. W tym dniu również swój udział w śpiewie kolęd zaznaczyła nasza schola parafialna.

O godz. 11.15 Ksiądz Proboszcz powitał przybyłych Gości i jednocześnie zachęcił wszystkich zebranych do wsłuchania się w piękno bożonarodzeniowych śpiewów. Wierni mogli usłyszeć znane i lubiane kolędy takie jak “Cicha noc”, “Bóg się rodzi” czy “Wśród nocnej ciszy”.

Na zakończenie Ks. prał. dr Jan Biedroń podziękował Chórowi Tarnobrzeskiemu  i scholi parafialnej za wykonanie śpiewu kolęd, który na nowo wprowadził wszystkich  w nastrój bożonarodzeniowy.

 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img