33-dniowe rekolekcje dla rodzin

33-dniowe rekolekcje dla rodzin rozpoczną się 25 maja w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu. Każdy może wziąć w nich udział za pośrednictwem Katolickiej Telewizji Serbinów. Transmisja odbywać się będzie codziennie o godzinie 20:30 z Kaplicy Wieczystej Adoracji.

Rekolekcje adresowane są dla małżonków, rodziców, narzeczonych, wdowców, osób przeżywających trudności w małżeństwie lub rozstanie. Wraz z Maryją każdy uczestnik będzie mógł przejść przez 33 dni rozważań nad swoją wiarą i sensem budowania rodziny opartej na Miłości Bożej.

33-dniowe rekolekcje zakończą się 26 czerwca wieczorem uwielbienia, w którym odnowione zostaną przyrzeczenia małżeńskie, a dzień później każdy uczestnik zawierzy swoją rodzinę Matce Bożej i Sercu Jezusowemu.

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu zachęca wszystkich do udziału.