Z dziękczynieniem za stary rok i z nadzieją w nowy 2023 rok

Nowości

Autor

W końcu roku kalendarzowego, w okresie Bożego Narodzenia, szczególną okazją do podziękowania Bogu za Jego miłosierdzie i doświadczenie Jego bliskości jest w naszej parafii okolicznościowe nabożeństwo na zakończenie starego roku. Modlitwę uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania poprowadził Ks. prał. dr Jan Biedroń.

W radosne przeżywanie ostatniego dnia roku kalendarzowego 2022 wpisało się również liczne uczestnictwo wiernych w Eucharystii sprawowanej o godz. 18.00 w naszym kościele. Okolicznościową homilię wygłosił Ks. prał. dr Jan Biedroń, który wskazał na potrzebę postawy dziękczynienia oraz ufnego powierzenia się Bogu w tym, co przed nami, a co przyniesie nam nowy rok.

Wspólną modlitwę zwieńczyło udzielenie wiernym Bożego błogosławieństwa.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img