XXV jubileuszowa edycja konkursu “Serbinowska Kolęda” za nami

Nowości

Autor

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią do naszej parafii powrócił organizowany przez Rycerzy Kolumba konkurs „Serbinowska Kolęda”. W tym roku odbyła się jubileuszowa XXV edycja tego wydarzenia. W zmaganiach uczestniczyło 35 uczestników z Tarnobrzega i okolic, którzy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Uczestnicy byli dobrze przygotowani i prezentowali wysoki poziom artystyczny. Jury w składzie Klaudia Mierzwa, Eliza Kurowska oraz Michał Zagaja przyznało następujące nagrody:

I kategoria

I – Zuzanna Korona
II – Stanisław Turek
III – Zofia Praga
Wyróżnienie – Wiktoria Chrzanowska
Wyróżnienie – Emilia Dubanik

II kategoria

I – Karolina Barnaś
II – Magdalena Szewc
III – Aleksandra Durak
III – Antonina Wojciechowska
Wyróżnienie – Michalina Bielińska
Wyróżnienie – Lena Krząstek

III kategoria

I – Lenka Kutyło
II – Aleksandra Kasprzyk
III – Antonina Krajewska
III – Emilia Łukawska
Wyróżnienie – Dawid Wiącek
Wyróżnienie – Lena Byczek

Podczas zakończenia XXV Serbinowskiej Kolędy, Ks. prał. Jan Biedroń serdecznie podziękował wspólnocie Rycerzy Kolumba za ich zaangażowanie i starania w tworzeniu tego wyjątkowego wydarzenia. Wyrazem wdzięczności było także złożenie gratulacji wszystkim uczestnikom, którzy wypełnili salę św. Jana Pawła II piękną, świąteczną atmosferą swoich wystąpień i interpretacji kolęd. Ksiądz Proboszcz nie zapomniał również o ważnej roli rodziców, serdecznie dziękując im za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie talentów ich dzieci. Wskazał, że konkurs Serbinowskiej Kolędy stanowi wyjątkowy moment dzielenia się radością Bożego Narodzenia. Proboszcz parafii również serdecznie podziękował także realizatorom za profesjonalną pracę nad transmisją wydarzenia w Katolickiej Telewizji Serbinów. Ich zaangażowanie i wysoki poziom produkcji umożliwiły nie tylko lokalnej społeczności, ale również tym, którzy nie mogli osobiście uczestniczyć, cieszyć się atmosferą XXV Serbinowskiej Kolędy.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom oraz ich Rodzicom.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img