Spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholi

Nowości

Autor

Sekretariat Parafii
Sekretariat Parafii
tel. 15 823 17 67

22 grudnia 2022 r. w naszej parafii odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Scholi wraz z rodzicami. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej, podczas której Ks. dr Rafał Kusiak podziękował wszystkim ministrantom, lektorom oraz scholi za ich ofiarną pracę na rzecz wspólnoty parafialnej.

Po Mszy Świętej wszyscy uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnej kolacji, podczas której mogli porozmawiać, wymienić się życzeniami oraz podzielić się opłatkiem. Rozpoczynając spotkanie opłatkowe głos zabrał Ks. dr Rafał Kusiak, który podkreślił znaczenie Liturgicznej Służby Ołtarza i Scholi dla życia parafii oraz zachęcił do dalszej współpracy i posługi w Kościele.

Spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza było wyjątkową okazją do wzajemnego spotkania i wspólnej modlitwy oraz do podziękowania za trud i zaangażowanie wszystkim osobom pełniącym tę ważną służbę w kościele. Mamy nadzieję, że takie spotkania będą się odbywać co rok, by jeszcze bardziej umocnić więzi między poszczególnymi członkami Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Scholi, aby wzmocnić ich wiarę i zaangażowanie w działalność Kościoła. Wspólne kolędowanie zakończyło spotkanie opłatkowe.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img