Ogłoszenia duszpasterskie – 10.04.2023 r. – Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziś Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy;
    • Msze św. jak w niedziele;
    • o 1400 Msza św. w kościele Wszystkich Świętych na Sobowie;
    • nie będzie nabożeństwa o godz. 1630;
    • o 2030 w kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu no­wenna do Bożego Miłosierdzia; w dni powszednie nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500.
  1. We wtorek wielkanocny parafialny dzień modlitwy o trzeźwość.
  1. W środę o 1800 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. W czwartek – wspomnienie św. Marcina I, papieża;
    • dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka;
    • modlitwa za kapłanów pełniących posługę w diecezji – o świętość ich życia i posługiwania
    • na Mszy św. o  1800 modlitwa w intencji Ojczyzny oraz różaniec w Kaplicy adoracyjnej o godz. 2030.
  1. W piątek o 1500 Msza św. i przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kaplicy Adoracyjnej;
    • o 1800 Msza św. z modlitwą Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ;
    • o 2030 adoracja przebłagalna za grzechy parafii i błagalna o miłość i jedność w małżeństwach, rodzinach i sąsiedztwach.
  1. W sobotę o 800 Msza św. z modlitwą Legionu Maryi a po niej modlitwa w Kaplicy adoracyjnej.
  1. W niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia;
    • o godz. 1500 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – dziękczynienie za na­wiedzenie rodzin przez Obraz Je­zusa Miłosiernego, za codzienną Go­dzinę Miłosierdzia – naznaczoną Koronką do Bożego Miłosierdzia i przeżywaniem Najświętszej Eucha­rystii;
  1. Na nocne spotkanie z Jezusem Obecnym w Kaplicy adoracyjnej w najbliższym czasie zapraszamy mieszkańców ulicy Zwierzynieckiej:
    • dziś – blok nr 57.
    • jutro – blok nr 61.
    • we wtorek – blok nr 63.
  1. W tym tygodniu dyżur przy kościele pełnią mieszkańcy domków przy ul. B. Chrobrego. Prosimy o podjęcie dyżuru we wtorek i piątek. Sprzątającym w ubiegłym tygodniu składamy Bóg zapłać.
  1. Z naszej parafii nadawany jest Duchowy Przewodnik, w którym poruszane są kwestie rozwoju duchowego w oparciu o nauczanie Kościoła Katolickiego. Zachęcamy do oglądania.
  1. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, dobrych przeżyć Wielkiego Tygodnia, a wszystkim obchodzącym imieniny oraz świętującym swoje  urodziny lub rocznice, wypraszamy Boże błogosławieństwo.