Dzieci otrzymały poświęcone książeczki do nabożeństwa

Nowości

Autor

Kolejnym etapem w przygotowaniu dzieci klas III do Pierwszej Komunii Świętej, było poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa. W tym roku uroczyste przekazanie modlitewników miało miejsce podczas Mszy Świętej 13 marca o godz. 10.00 w II Niedzielę Wielkiego Postu.

Poświęcenia i wręczenia książeczek dokonał Ks. prał. dr Jan Biedroń, który również wygłosił okolicznościową homilię. Ksiądz Proboszcz wskazał, że każda modlitwa skierowana do Pana Boga ma sens i dzisiaj potrzeba prosić Boga o pokój na Ukrainie oraz za tych, którzy głoszą Ewangelię w różnych zakątkach świata.

Bezpośrednio po zakończonej Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz rozdał poświęcone książeczki do nabożeństwa dzieciom, które w tym roku przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img